RYGORYSTYCZNIE TESTOWANE

Bez kompromisów. 100% pewność. Spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wiele posiada wysokie oceny w testach ADAC.

Wiele osób twierdzi: samochód już oferuje wiele funkcji, które zapewniają bezpieczeństwo podczas podróży. Ale samochody są stworzone dla dorosłych. A co z dziećmi? Co musi zapewnić dziecięcy fotelik samochodowy, aby Twoje maleństwo było bezpieczne?

Aby pomóc rodzicom wybrać odpowiedni fotelik samochodowy dla swoich dzieci, wdrożono normy i przepisy bezpieczeństwa, które musi spełnić każdy nowy fotelik samochodowy, zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży.

Wraz z postępem technologii bezpieczeństwa standardy bezpieczeństwa są aktualizowane, a nawet całkowicie nowelizowane. Najnowsze europejskie przepisy, które zostały wdrożone, to norma UN R-129. Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze foteliki samochodowe zostały opracowane i zatwierdzone zgodnie z tym nowym standardem.

W AVOVA wielokrotnie poddajemy wszystkie nasze foteliki rygorystycznym testom przed uzyskaniem homologacji.

Norma R-129 obligatoryjnie wprowadza testy zderzeniowe podczas zderzenie bocznego oraz dachowania. Jest to ważne dla niezależnych organizacji przeprowadzających testy konsumenckie.
Oprócz testów obowiązkowych, foteliki samochodowe dla dzieci są również co roku sprawdzane przez niezależne organizacje zajmujące się testami konsumenckimi. Najważniejszymi instytutami badawczymi w Niemczech i Europie są niemiecki automobilklub (ADAC), Stiftung Warentest, a także ÖAMTC (Austria) i TCS (Szwajcaria).

Testują dziecięce foteliki samochodowe w codziennym użytkowaniu, kolizjach i innych kryteriach, takich jak jakość wykonania, ergonomiczna konstrukcja, obsługa przyjazna dla użytkownika itp. Testują również pod kątem bezpieczeństwa stosowanych materiałów.

Ich kryteria testowe są nawet bardziej rygorystyczne niż normy prawne. Dlatego te wyniki dostarczają rodzicom ważnych argumentów.

100% ekologiczny.

Nasze ekologiczne i zrównoważone podejście.

W AVOVA zobowiązujemy się do przestrzegania najwyższych standardów jakości, stawiając zdrowie dzieci na pierwszym miejscu. Jednocześnie wierzymy, że spoczywa na nas immanentna odpowiedzialność za ochronę naszego środowiska i ostrożne korzystanie z zasobów. Dla nas wszystkich dzisiaj i w ramach naszego zaangażowania na rzecz pokolenia, które obecnie chronimy przed szkodami w ruchu drogowym