DOŚWIADCZENIE W SŁUŻBIE BEZPIECZEŃSTWA

AVOVA – ZAUFANIE OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

Większość członków naszego zespołu od dziesięcioleci tworzy najlepsze na Świecie foteliki samochodowe dla dzieci. Niektórzy z nas nawet dołożyli swoją „cegiełkę” w opracowanie systemu ISOFIX w latach 90-tych.

Dlatego, mimo iż jesteśmy młodą marką, każdy nasz fotelik jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, bez żadnych kompromisów. Wystarczy jedno spojrzenie i wiesz że można im zaufać!

DOŚWIADCZENIE W SŁUŻBIE BEZPIECZEŃSTWA

MADE IN GERMANY.

AVOVA – URODZONA W NIEMCZECH

Nasza legendarna dbałość o szczegóły i perfekcyjna organizacja to od lat synonim jakości. AVOVA jest częścią tej legendy. Codziennie przesuwamy granice tego do dobre, aby stało się doskonałe. A jak już jest doskonałe szukamy sposobów na ulepszenie.

Kręcimy się i ewoluujemy. To ciągła podróż, z której jesteśmy szczęśliwi, bo cel jest wyjątkowy – bezpieczeństwo Waszych Skarbów. Uważamy to za wspaniałą misję.

PRZEMYŚLANE I INTUICYJNE

AVOVA – SERCE I ROZUM MÓWIĄ JEDNO

Bycie rodzicem dziś to znacznie większe wyzwanie niż kiedyś. Świat tak szybko się zmienia, a doświadczenie tak szybko staje się zbędnym bagażem.

Dlatego uważamy, że nasze produkty muszą ułatwiać codzienne życie, a nie dodawać kolejnej dawki stresu związanej z obsługą. Są przemyślane i intuicyjne, bez zbędnych ozdobników i fajerwerków. Bo w prostocie jest siła i piękno.

PRZEMYŚLANE I INTUICYJNE

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

AVOVA – CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

ISO 9001 potwierdza, że system zarządzania jakością AVOVA spełnia międzynarodową normę opublikowaną przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną.

To element naszej niemieckiej natury, na wszystko chcemy mieć procedurę. Może dla innych to nudne, dla nas element procesu tworzenia coraz lepszych produktów.